30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai 1
Produkto tipas
Multipack
Medžiaga drabužiai
Produktai: 599
Rodyti versijos identifikatorių

Converse prekės ženklas – nuo automobilių padangų iki pasaulyje garsėjančių batų

Nors šiais laikais Converse garsėja visame pasaulyje dėl savo išskirtinio dizaino sportinių batų, šis populiarus prekės ženklas tikrai pasikeitė per daugiau nei 100 savo veiklos metų. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad anksčiau Converse prekės ženklas gamino beveik viską, ką tik buvo galima padaryti iš gumos – automobilių padangas, batus medžioklei, teniso batelius ir kitas prekes. Žinoma, šiais laikais visi žinome šį prekės ženklą būtent dėl krepšinio stiliaus Converse sportbačių

Sportiniai batai Converse yra ypatingai universalus avalynės pasirinkimas, kurį galėsite priderinti prie beveik bet kokios aprangos, todėl nestebina, kad šio prekės ženklo batai ir toliau karaliauja internetinių parduotuvių kolekcijose. Jeigu ir jus domina ne tik stilingi, bet ir kokybiški sportiniai bateliai, Converse yra būti tobulas variantas.

Sportbačiai Converse – suteikite savo aprangai laisvo stiliaus

Converse batai yra puikus pirkinys, jeigu norite šiek tiek atnaujinti savo avalynės kolekciją. Tokie vyriški ar moteriški Converse batai gali būti lengvai priderinami tiek prie elegantiškos, tiek prie labiau laisvalaikio stiliaus aprangos. Nors tradiciškai šie batai yra ganėtinai kasdieninio stiliaus, tikrai galite atrasti išskirtinių derinių, kurie tiks tiek susitikimams su draugais, tiek einant į darbą.

Pavyzdžiui, sportinius Converse batelius galite derinti ir prie oversized tipo švarko ir kelnių. Toks derinys leis kiekvieną dieną atrodyti stilingai be didelių pastangų ir tikrai gausite daugybę komplimentų. Tiesiog išsirinkite labiausiai patinkančią Converse spalvą ir batų aukštį, o tada jau galėsite džiaugtis šiuo madingu pirkiniu.

Juodi Converse batai – funkcionali avalynė visiems sportininkams

Ar ieškote klasikinių sportinių batelių? Tada jums gali tikti juodi Converse bateliai iš internetinės parduotuvės eavalyne.lt! Tokios universalios spalvos sportbačius galėsite priderinti prie beveik bet kokios aprangos ir aksesuarų, todėl paįvairinsite savo spinta daugybe naujų derinių. Kas galėtų būti geriau už tokius praktiškus sportinius batus, kurie greitai pataps jūsų mėgstamiausia avalyne?

Išsirinkti naujus juodus sportbačius padės ir tai, kad internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt galite rasti įvairiausių batų modelių. Pavyzdžiui, galite rinktis iš aukštų ar žemų juodų Converse sportbačių su baltu padu, juodų Converse sportbačių su juodu padu ir kitų populiarių variantų. Tai reiškia, jog kiekvienas atras labiausiai patinkančius batus, kurie tikrai pravers norint atrodyti stilingai.

Converse sportiniai bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Converse – kokio dydžio batus rinktis?

Tinkamai parinktas sportinių batelių dydis gali padėti užtikrinti maksimalų komforto jausmą ir leisti kiekvieną dieną jaustis patogiai. Converse dydžiai yra labai panašūs į kitų prekės ženklų, todėl tikrai galite rinktis tokio pačio dydžio Converse batus, kurį dažniausiai dėvite. Žinoma, jeigu jums patinka rinktis storesnes ir šiltesnes kojines, rudens ar žiemos sezonui galite pirkti ir vienu dydžiu didesnius Converse batus.

Kaip užsirišti žemus Converse batus?

Dauguma klasikinių Converse batelių turi tradicinius raištelius, todėl šio prekės ženklo užrišimas neturėtų būti sudėtingas net ir tiems, kurie dar niekada neturėjo Converse batelių. Žinoma, sportinius batelius galite užsirišti tiek įprastiniu kaspino metodu, tiek įvairiais kitais būdais, jeigu norite susikurti išskirtinį stilių. Pavyzdžiui, šiuo metu taip pat yra ganėtinai populiaru susirišti savo Converse batų raištelius aplink kojos čiurnas.