30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Moon Boot sniego batai – puiki apsauga nuo šalčio

Lietuviška žiema tikrai gali nustebinti sniego kiekiu ir žema temperatūra, todėl nieko nelaukite ir pasiruoškite šiam sezonui su šilta prekės ženklo Moon Boot avalyne! Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt jau dabar jūsų laukia įvairiausi sniego batai, kurie padės mėgautis net ir šalčiausia diena ir įvairiausiomis aktyviomis veiklomis. Taigi, būtent kokius modelius galite rasti internetinėje parduotuvėje?

Šiuo metu galite rinktis tiek įprastus medžiaginius Moon Boot sniego batus, tiek modelius su kailiu, kurie patiks net ir patiems stilingiausiems pirkėjams. Būtent tokie žieminiai batai su kailiu tiks net ir tada, kai sniegas siekia beveik iki kelių! Žinoma, jeigu norite pasiruošti dar geriau, internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt galite rasti ir madingų bei minkštų batų pašiltinimų.

Moon Boot – madinga klasika

Moon Boot batai jau ne vienerius metus savo pirkėjams siūlo tik aukščiausią kokybę! Jeigu ieškote tokios avalynės, kuria galėsite džiaugtis ne vienerius metus, tada šis prekės ženklas bus saugus pasirinkimas. Skirtingi žieminių batų modeliai taip pat užtikrins, kad kiekvienas pirkėjas internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt atras sau labiausiai patinkančius batus. 

Pavyzdžiui, žemi Moon Boot sniego batai bus pakankamai universalūs, kad atrodytų puikiai prie skirtingų žieminių drabužių ir aksesuarų. Tokie žemi sniego batai, kurie yra tik šiek tiek aukštesni nei kojos čiurna, taip pat bus patogūs net ir tiems pirkėjams, kurie niekada nebandė dėvėti sniego batų! Ar šią žiemą planuojate kelionę į dar šaltesnius kraštus nei Lietuva? Tada eavalyne.lt parduotuvėje galite rasti ir itin aukštų sniego batų, kuriuos lengvai priderinsite prie šiltų slidinėjimo kelnių!

Moteriški Moon Boot batai – eavalyne.lt parduotuvėje raskite sau tinkamiausią porą

Didelė internetinės parduotuvės eavalyne.lt pasiūla padės kiekvienai merginai ir moteriai išsirinkti tinkamiausią porą batų. Pavyzdžiui, ar norite universalių ir lengvai priderinamų moteriškų Moon Boot batų? Tada tikrai nesuklysite, jeigu pasirinksite juodus, baltus arba šviesiai rudus batus, kurie atrodys stilingai ir tiks net ir kasdieniam dėvėjimui! Tokios klasikinės spalvos niekada neišeis iš mados ir suteiks jūsų žieminei aprangai šiek tiek elegancijos.

Ar ieškote šiek tiek ryškesnių batų šiai žiemai? Tada eavalyne.lt parduotuvėje rasite daugybę rožinių, geltonų, raudonų ir kitų panašių atspalvių, kurie sukurs išskirtinį kontrastą prie sniego! Jeigu norite gauti daugybę komplimentų dėl madingos avalynės, tada nebijokite ryškių ir stilingų spalvų, kurios tikrai paįvairins jūsų stilių ir batų kolekciją. 

Moon Boot – dažniausiai užduodami klausimai

Kuriuos Moon Boot sniego batus rinktis?

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt jau dabar galite rasti daugybę stilingų ir šiltų Moon Boot sniego batų, kurie padės puikiai jaustis net ir šalčiausią žiemos dieną. Jeigu norite apsisaugoti nuo sniego, tada rinkitės šiltus ir aukštus sniego batus. Šį sezoną taip pat nebijokite rinktis ir ryškesnių avalynės spalvų, nes jos padės susikurti išskirtinį ir modernų stilių.

Kaip valyti Moon Boot batus?

Batai gali išsitepti ir žiemos metu, todėl svarbu pagalvoti ir apie tai, kaip geriausiai galėsite išvalyti pasirinktus Moon Boot batus. Žinoma, vienas iš lengviausių būdų juos išvalyti yra su medžiaginiams batams tinkamomis batų valymo priemonėmis, kurias galite rasti ir internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt. Jeigu tokių priemonių dar neturite, nedideliems nešvarumams galite panaudoti ir muilą bei šiltą vandenį.