30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Dydis
Gamyba
Stilius
Produktai: 310
Rodyti versijos identifikatorių

Ilgos kojinės, trumpos kojinės ir vaikiškos pėdutės tiks visoms progoms ir prie daugelio vaikiškų drabužių

Kai mažos pėdutės mokosi vaikščioti, jos juda, lankstosi ir tyrinėja įvairius paviršius, todėl svarbu parinkti tinkamo dydžio ir gerai priglundančias vaikiškas kojinaites. Vaikiškų kojinių, kaip ir skirtų suaugusiems, būna įvairių stilių. Vaikams, kuriems reikia papildomos šilumos, tiks ilgos vaikiškos kojinės. Ilgos vaikiškos kojinės taip pat labiausiai tinka šventėse ar formalioms progoms. Jos itin gražiai atrodo derinyje su vaikiškais šortais, klasikiniais batukais ir marškinukais. Vaikiškos pėdutės pravers tuomet, kai avimi atviresni vaikiški batukai. Jų ne tik nesimatys batuose, bet ir vaiko pėda bus apsaugota nuo nutrynimų ir perkaitimo. Niekam nepatinka kojinės, kurios nuslysta gilyn į bato priekį. Neslystančios vaikiškos kojinės bus tikras išsigelbėjimas.

Linksmos ir spalvingos vaikiškos kojinės, kurios patiks jūsų vaikui

Kaip žino visi tėvai, pirmieji kūdikio žingsniai greitai virsta energingais aplinkos tyrinėjimais! Jei norite, kad jūsų vaikas su malonumu dėvėtų kojines, parinkite spalvingas, linksmas vaikiškas kojines, kuriose atsispindėtų jo mėgstami filmukų herojai ar patinkanti veikla. Linksmos vaikiškos kojinės ne tik bus smagios dėvėti, bet ir kiekvieną kartą suteiks pozityvios nuotaikos ruošiantis eiti į lauką ar į mokyklą. Kojinės su mėgstamu maistu, muzikiniais instrumentais ar kalėdiniais motyvais paprastai mėgstamos jaunesnių vaikų. Tačiau vyresniems vaikams verčiau rinktis paprastas vaikiškas kojines arba tradicinius taškelių ar juostelių raštus –  jie niekada neišeina iš mados ir visada atrodo stilingai.

„Puma“, „Adidas“, „Nike“ vaikiškos kojinės – didelis firminių modelių pasirinkimas Eavalyne.lt

„Puma“, „Adidas“, „Nike“ vaikiškos kojinės visame pasaulyje žinomos ne tik dėl smagaus, modernaus stiliaus ir aukščiausios kokybės. Kalbant apie kūdikių pėdų vystymąsi, laikotarpis nuo kūdikystės iki pirmųjų metų yra labai svarbus, todėl plačiai žinomi prekių ženklai užtikrina, kad kiekviena siūloma vaikiškų kojinių pora būtų minkšta, draugiška mažylio odai, o svarbiausia – judėtų su vaiku ir suteiktų tinkamą apsaugą. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų vaikiškų kojinių dydžių pasirinkimą, tarp jų ir populiariausi vaikiški kojinių dydžiai nuo 22 iki 30. Vaikai turi judėti, o jų kojinės turi judėti kartu su jais! Pradžiuginkite mažuosius nauja linksmų kojinių vaikams pora!

Vaikiškos kojinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokias kojines parinkti vaikui?

Rinkdami vaikiškas kojines atsižvelkite į jų stilių, patogumą ir šilumą. Šilumos lygis, kurį gali suteikti kojinė, natūraliai priklauso nuo jos audinio. Įprasta manyti, kad geriausios yra medvilninės kojinės vaikams. Tačiau, jei jūsų vaikas didžiąją dienos dalį praleis lauke, jam gali prireikti kiek kitokios sudėties vaikiškų kojinių. Žaidžiant lauke geriausias yra poliesterio, sintetinių medžiagų ir vilnos audinių derinys. Kuo daugiau vilnos jose yra, tuo geriau. Tačiau taip pat labai svarbu, kad sudėtyje būtų ir sintetinės medžiagos – kad kojinės vaikams būtų pakankamai patvarios ir atlaikytų vaikščiojimą įvairiais paviršiais.

Kokio dydžio kojinės tiks vienerių metų vaikui?

Vidutinis vienerių metų amžiaus vaikų kojinių dydis gali skirtis, todėl prieš perkant naujas kojines geriausia atidžiai išmatuoti kūdikio pėdas. Vaikiškų prekių gamintojų pateikiamos dydžių lentelės pagal vaiko amžių mėnesiais ir metais, taip pat pėdų dydį centimetrais ir rekomenduojamą kojinių dydį turėtų padėti lengvai ir teisingai parinkti vaikiškų kojinių dydį.