30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

1148 produktų

Moteriška kepurė – būtina kiekvienos moters aprangos detalė

Nuo šalčio apsaugoti galvą ir ausis yra lygiai taip pat svarbu kaip ir šiltai apauti kojas. Nėra vieno tipo žieminės kepurės, kuri tiktų visoms progoms, tačiau kiekvienai progai yra tinkamas žieminės kepurės stilius, nesvarbu, ar tai būtų laisvalaikiui, sportui ar oficialiai progai. Pagal kepurės spalvą dažnai galima spręsti, kokiai situacijai ji tinka. Drąsių spalvų ir raštuotos kepurės labiausiai tinka laisvalaikiui, pavyzdžiui, slidinėjimui ar savaitgaliui. Ryškios, neoninės spalvos kepurės tinka norint būti pastebėtiems, pavyzdžiui, jei bėgiojate ar važinėjate dviračiu naktį arba užsiimate ekstremaliu žiemos sportu, kai gali tekti gelbėtis. Neoninė kepurė netinka oficialiai šventei. Darbe ar formalioms progoms rinkitės tamsias spalvas ir neutralius tonus, kurie yra puošnesni. Juodos, rudos, pilkos ir tamsiai mėlynos kepurės yra universalesnės, nes jas galite dėvėti kasdien, neatrodydamos iššaukiančiai.

Moteriškos žieminės kepurės – praktiškas aksesuaras

Paspaudus šaltukui, viskas ko norisi – tai apsupti save šiluma ir jaukiais drabužiais bei aksesuarais. Kaip jaukus šalikas, kašmyro megztinis ir puošnus paltas yra žiemos garderobo pagrindas, taip ir nuostabi žieminė kepurė yra būtina. Tam, kad kepurė ne tik suteiktų elegancijos, būtų graži, bet ir šildytų bei būtų praktiška, ji turi būti pasiūta iš kokybiškų audinių. Kašmyras, vilna ar merino vilna, medvilnė visuomet šildys ir atrodys prabangiai. Galite išmėginti ir žiemines kepures moterims, kurias puošia tikro ar dirbtinio kailio detalės. Jei paprastai renkatės juodos spalvos kepures ar kitų neutralių tonų kepures, pasvarstykite, ar nevertėtų praplėsti savo paletę ir išbandyti naujas spalvas. 

Moteriškos kepurės žiemai – platus pasirinkimas Eavalyne.lt

Kai reikia kovoti su šaltu oru neaukojant mados pojūčio, moteriškos žieminės kepurės yra būtent tai, ko jums reikia. Žieminės kepurės gali suteikti aprangai papildomo puošnumo, ypač, jei žieminis paltas dengia likusią jūsų aprangos dalį. Galimybių yra daugybė, todėl nereikėtų apsiriboti tik viena kepure, vienu stiliumi ar viena spalva. Eavalyne.lt siūlo puikų moteriškų kepurių pasirinkimą visiems metų laikams, bet ypač – kepurių žiemai. Atraskite žiemines kepures moterims Eavalyne.lt. ir žiemos metu apgaubkite save šilta mada, kuri saugos jus net ir šalčiausiomis dienomis.

Žieminės kepurės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti kepurę pagal veido formą?

Kartais net ir labai graži ir jums patinkanti žieminė kepurė gali netikti pagal veido formą. Jei turite ovalo ar trikampio formos veidą, galite dėvėti bet kokias kepures. Apvalaus veido savininkės turėtų ieškoti asimetriškos kepurės arba kepurės su bumbulu viršuje, kuris padėtų išilginti veido formą. Kvadrato veido formai reikia sušvelninti kampus, todėl apvalios, priglundančios moteriškos kepurės suteiks švelnumo veido bruožams. Pailgai veido formai reikėtų vengti moteriškų kepurių su detalėmis ant viršugalvio, jos tik dar labiau išilgins veido formą.

Kaip dėvėti žieminę kepurę?

Moterišką žieminę kepurę galite dėvėti taip, kaip jums patinka, tačiau jos stilių, spalvas ir dizainą būtina derinti prie lauko drabužių. Jei jūsų paltas elegantiškas, tamsių tonų, rinkitės kepurę, kuri būtų tamsi arba šviesi, tačiau neryškių spalvų. Ji taip pat turėtų būti subtili ir elegantiško stiliaus. Jei ieškote žieminės kepurės prie sportinės aprangos, galite išbandyti drąsias spalvas, raštus, taip pat kepures su bumbulu ant viršugalvio. Kad jūsų stilius atrodytų nuoseklus, pirštines derinkite prie kepurės.