30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Stilius
Produktai: 548
Rodyti versijos identifikatorių

Didelio, vidutinio ir mažo dydžio kelioniniai lagaminai – platus pasirinkimas iš aukščiausios kokybės prekių ženklų internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt

Nepažinti toliai, gamtos stebuklai, margos kultūros ir didingas pasaulio istorijos palikimas skatina mus keliauti į dar neaplankytus žemės kampelius – į daugelio mėgstamas vietas ar tik drąsiausius nuotykių mėgėjus traukiančias erdves. Bet pirmas kiekvieno turisto žingsnis yra reikalingų daiktų sudėjimas į kelioninį lagaminą. Tai padaryti gali būti išties sudėtinga, nes reikia apsispręsti, kokie yra būtiniausi bagažo elementai. Nuo bagažo turinio priklauso, kokio dydžio lagamino Jums prireiks. Taigi kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir apžiūrėti gausų didelio, vidutinio ir mažo dydžio kelioninių lagaminų asortimentą. Žinoma, kelioninis lagaminas turi būti patogus bei patvarus, todėl mes siūlome prekes iš aukščiausios kokybės standartus užtikrinančių gamintojų. Siekiame, kad kiekviena jūsų didelė ar maža kelionė būtų maloni ir nerūpestinga, kai į pažinimo žygį leidžiatės savo gyvenimą akimirkai susidėję į didesnį ar mažesnį kelioninį lagaminą.

Kelioninių lagaminų komplektas – atraskite tobulą ir praktišką variantą kiekvienai kelionei

Dažniems keliauninkams itin praktiškas pasirinkimas – kelioninių lagaminų komplektas. Nesvarbu, kokiai išvykai reikės susiruošti: ilgesnei ar trumpesnei, didelei ar mažai – visuomet turėsite spintoje tinkamą variantą. Kelioninių lagaminų komplektas gali būti iš anksto suderintas kelių tipų rinkinys arba šį komplektą galite sukurti patys! Vertėtų pasirinkti kelių dydžių lagaminus – mažą, vidutinį ir didelį, taip būsite pasiruošęs visiems atvejams. Žinoma, kelioninių lagaminų komplektas puikiai tiks šeimos išvykoms. Didesni lagaminai gali būti tėvų atsakomybė, o štai mažajam keliauninkui galite parūpinti atskirą kelioninį bagažą, kad pajustų visokeriopą nuotykių patirtį ir dvasią.

Apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir sukurkite savo individualų kelioninių lagaminų komplektą. Galite rinktis iš įvairių dydžių, medžiagos bei dizaino – siūlome klasikinių lygios spalvos variantų ir ryškesnio stiliaus, taip pat papuoštus animaciniais personažais ir vaikams puikiai žinomais filmų herojais – kaip tik toks kelioninis lagaminas patiktų Jūsų mažajam turistui.

Salono lagaminas su ratukais – lengviausias būdas gabenti jūsų bagažą

Tikriausiai sutiksite, kad kelionių bagažo gabenimas gali būti varginantis procesas, ypač jei tai rankose nešamas krepšys. Bagažo transportavimo patogumas – itin aktualus klausimas, jeigu kalbame apie salono lagaminą, pavyzdžiui, važiuojant traukiniu. Todėl siūlome alternatyvą – lengviausias būdas gabenti jūsų bagažą – salono lagaminas su ratukais. Šis lagaminas su ratukais yra itin praktiškas ir patogus. Tik belieka išsirinkti jums tinkantį variantą! Jeigu tai mažas kelioninis lagaminas, užtenka ir dviejų ratukų, taip lengvai transportuosite ir sklandžiai atliksite manevrus traukinio ar lėktuvo salone. Žinoma, jei tai yra didelis kelioninis lagaminas, jau reikėtų rinktis variantą su keturiais ratukais, kad saugiai atlaikytų bagažo svorį. Be to, rekomenduojame rinktis guminius ratukus su guoliais, nes jie gerokai patvaresni negu plastikiniai.

Taigi apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir, atsižvelgę į savo poreikius bei mūsų rekomendaciją, išsirinkite kelioninį lagaminą su ratukais, taip atsikratykite varginančių bagažo transportavimo sunkumų visam laikui.

Kelioniniai lagaminai – dažniausiai užduodami klausimai

Kelioninis lagaminas – kokia medžiaga geriausia?

Kelioniniai lagaminai gaminami iš minkštos arba kietos medžiagos. Minkštos medžiagos (didelio tankio poliesterio pluoštų ir nailono) lagaminai gali truputį išsitempti ir taip sutalpinama kur kas daugiau, tačiau iškyla pavojus, kad daiktai suduš, susiglamžys ar jiems bus kitaip pakenkta. Kietos medžiagos (polikarbonato, polipropileno arba ABS) lagaminai yra stabilios formos ir atsparūs spaudimui, iš tokių medžiagų gaminami lagaminai kelionėms lėktuvu.

Kaip išvalyti kelioninį lagaminą?

Iš tiesų kelioninio lagamino valymui nereikia jokių specialių priemonių ar išskirtinio pasiruošimo. Jei norite išvalyti tik dulkes, išsiurbkite lagaminą dulkių siurbliu. Jeigu reikia valyti didesnius nešvarumus, tiesiog ištuštinkite lagaminą, įdėkite jį į vonią ar dušą, sudrėkinkite šiltu vandeniu. Tada valykite muiluota šluoste ar švelniai patrinkite šepetėliu ir baigę lagaminą atidžiai išskalaukite, kad neliktų muilo dėmių.