30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Stilius
Produktai: 1 016
Rodyti versijos identifikatorių

Krepšys ar kuprinė – ką rinktis einant į mokyklą?

Nuo darželio iki paskutinio studijų kurso, jaunimui skirtas krepšys ar kuprinė yra kasdienis aksesuaras ir saugiausia bei patogiausia vieta laikyti mokykliniams daiktams. Klasikinė kuprinė turi dvi petnešas, kurios padeda tolygiai paskirstyti krepšio svorį ant kūno. Kuprinėse yra daug vietos. Jos taip pat gali turėti kišenes, kad būtų patogiau suskirstyti daiktus, ir paminkštintas petnešas, kad kuprinė mažiau spaustų pečius. Tokios kuprinės dar papildomai turi ir juostą per liemenį, kuri padeda geriau paskirstyti svorį ir išlaikyti teisingą nugaros poziciją. Tokios kuprinės geriausiai tiks pradinukams ar ankstyvoje paauglystėje. Vyresnėliams labiausiai patiks paaugliams skirti krepšiai per petį. Jie taip pat tinka mokyklai. Šie krepšiai turi vieną diržą, einantį įstrižai per petį. Krepšyje per petį telpa mažiau daiktų, tačiau jis atrodo ypač stilingai ir mažiau atsikiša. 

Jaunimo krepšiai per petį – daugiafunkcinis sprendimas reikliems pirkėjams

Sakoma, kad jauni pirkėjai – reikliausi. Ne veltui, juk aktyviam gyvenimui reikalingas jaunuolio krepšys turi talpinti visą gyvenimą ir dar daugiau. Jauni žmonės mažiau planuoja savo laiką, todėl viskas, ko reikia tai dienai, turi tilpti vienoje vietoje. Krepšys per petį skirtas jaunimui bus ne tik puikus praktiškas sprendimas, bet ir stilinga detalė, kuri suteiks jaunuolio įvaizdžiui šiuolaikiškumo. Jaunimui skirtą krepšį per petį galima panaudoti įvairiai: neštis į mokyklą, į sporto klubą, stovyklauti ir netgi apsipirkti. Patikimų ir stilingų krepšių per petį jaunimui ieškokite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje.

Didelės rankinės per petį – ar jos praktiškos?

Didelėse rankinėse telpa viskas: knygos, sportinė apranga, kompiuteris, gertuvė ir kitos smulkmenos. Labiausiai ši didelė rankinė per petį pasitarnaus tiems, kurie per dieną turi nuveikti daug svarbių darbų, tačiau neturi laiko grįžti į namus. Didelės rankinės per petį viduje esantys skyriai leis visus daiktus suskirstyti pagal poreikį, todėl viską rasti bus itin lengva. Įsitikinkite, kad pasirinkote krepšį, kuriame šie daiktai tinkamai telpa. Jei pasirinksite per didelį krepšį, beveik neišvengiamai pradėsite nešiotis papildomų daiktų, kurių jums tikrai nereikia. Kai kurie žmonės renkasi mažesnį krepšį, kad sumažintų nešiojamų daiktų kiekį – tai pasiteisina tik tuo atveju, jei esate sąžiningas sau pačiam – kad taip galite sumažinti netvarką, antraip greitai galite gailėtis pasirinkę per mažą krepšį.

Jaunimo krepšiai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokį jaunimo krepšį per petį rinktis?

Jaunimui skirtų krepšių per petį galima rasti labai įvairaus dizaino, spalvų ir dydžių. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje jaunimui skirti krepšiai per petį pateisins net ir išrankaus jaunuolio norus, jis čia ras ir mažo dydžio rankinę per petį ir labai didelio dydžio rankinę per petį. Krepšį per petį rinkitės pagal savo gyvenimo būdą: sportui skirtas krepšys per petį galėtų būti didesnis, kasdieniams reikalams – mažesnis.

Ar didelis jaunimo krepšys bus funkcionalus?

Priklausomai nuo jaunuolio gyvenimo būdo, stiliaus bei veiklų didelis jaunimui skirtas krepšys gali būti tikras išsigelbėjimas. Mažuose krepšiuose mažai kas telpa, vis pritrūksta vietos. Didelis jaunimui skirtas krepšys suteiks daugiau laisvės pasiimti tai, ko reikia visai dienai. Didelio krepšio per petį patogiuose skyreliuose bus galima surūšiuoti ir sudėti visus svarbiausius daiktus – nuo nešiojamo kompiuterio ir sąsiuvinių iki sportinės aprangos ir gertuvės.