30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Produktai: 347

Moteriškos odinės pirštinės – platus pasirinkimas Eavalyne.lt

Įsigijusios geras moteriškas odines pirštines niekada nesigailėsite. Jas dėvime pirmiausia norėdami apsaugoti rankas, tačiau jos taip pat gali būti puikus viso mūsų stiliaus akcentas. Kokybiškos pirštinės gaminamos iš odos, todėl jos gali tarnauti kelis sezonus. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje rasite įvairių moteriškų odinių pirštinių su pašiltinimu iš vilnos ar medvilnės. Pavasariui ar ankstyvam rudeniui galėsite įsigyti moteriškas plonos odos pirštines, o žiemai – žiemines pirštines iš odos moterims

Odinės pirštinės moterims – žiemai ir vairuojant automobilį

Odinės pirštinės moterims suteikia ne tik stilingą išvaizdą, bet ir apsaugo rankas atšiauriomis sąlygomis. Žiemos metu rankos nuo šalčio nukenčia labiausiai, todėl šiltos žieminės pirštinės iš odos moterims yra vienas racionaliausių pasirinkimų. Pašiltintos odinės moteriškos pirštinės suteiks dar daugiau šilumos ir jaukumo jūsų rankoms. Jei norite atrodyti stilingai vairuodamos, bepirštės moteriškos odinės pirštinės bus puikus pasirinkimas. Galite rinktis iš įvairių spalvų, siuvinėtas karoliukais ar be detalių. 

Ilgos odinės pirštinės visada madingos

Ilgos odinės pirštinės atrodo labai elegantiškai. Jas galima dėvėti tiek vaikštinėjant gamtoje, tiek mieste, tiek prie elegantiškų vakarinių drabužių, tiek prie kasdienės, bet stilingos aprangos. Ilgos odinės pirštinės yra labai universalios, tačiau venkite jas dėvėti prie drabužių ilgomis rankovėmis – ilgos odinės pirštinės puikiai atrodo, kai natūraliai susiraukšlėja, todėl papildomas audinys suteiks nereikalingos apimties. Prie šių pirštinių puikiai tinka trijų ketvirčių ilgio rankovės, taip pat apsiaustai ir paltai. Sutelkite dėmesį į pirštines, apribodamos kitus ryškius aksesuarus – keli subtilūs aksesuarai papildys ansamblį, bet ilgos odinės pirštinės moterims yra labai išraiškingos, todėl jos turi būti pagrindinis drabužių derinio akcentas.

Moteriškos odinės pirštinės – dažnai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti moteriškų odinių pirštinių dydį?

Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje siūlomos odinės pirštinės yra kelių skirtingų dydžių, žymimų raidėmis XS, S, M, L, XL arba skaičiais 4, 5, 6, 7, 8 , 9 tiek moterims, tiek vyrams. Norint rasti tinkamą dydį, ranką reikia laikyti stačiai ir matuoti plačiausią plaštakos dalį be nykščio. Šis metodas yra labai paprastas ir veiksmingas – jo dėka galite greitai rasti tinkamą išskirtinių žieminių ar moteriškų odinių pirštinių automobiliui dydį. Jei jūsų rankos dydis yra tarp dviejų skirtingų dydžių, rinkitės didesnio dydžio moteriškas žiemines pirštines. Visi Eavalyne.lt gamintojų produktai gaminami tik iš aukščiausios kokybės natūralios odos, dėl to jie puikiai prisitaiko prie jūsų rankos formos.

Kaip prižiūrėti odines pirštines?

Stenkitės, kad moteriškos odinės pirštinės visuomet būtų sausos, nesvarbu, iš kokios odos jos pagamintos. Sušlapusias pirštines padėkite ant rankšluosčio ir leiskite natūraliai išdžiūti, atokiau nuo saulės spindulių. Nesistenkite pagreitinti džiovinimo proceso padėdami pirštines ant radiatoriaus arba džiovindami jas plaukų džiovintuvu. Karštis ir saulė gali pažeisti odą, todėl ji išsausės, taps deformuota ir trapi. Pirštines laikykite tamsioje, vėdinamoje patalpoje ir paguldytas. Oda turi kvėpuoti, todėl ilgai nedėvimas moteriškas odines pirštines laikykite medvilniniame maišelyje. Kartas nuo karto nuvalykite pirštines odiniams gaminiams skirta priemone, jos vėl atgaus gaivią išvaizdą, o oda bus švelni ir blizgi.