30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

Jūs turite pomėgį, o mes - bėgimo bekele batus
Žygio batai aistringiems žygių gerbėjams
TIKRINTI
TIKRINTI
Batai bėgimui asfaltu, bekele ir varžybiniai: TOP žinomų gamintojų modeliai
“Užsikrėsti” bėgimu yra labai lengva. Tačiau šiek tiek sunkiau sukomplektuoti sportinį garderobą, ypač išsirinkti tinkamus bėgimo batus, kurie pasiteisintų įvairiomis sąlygomis. Tad kokius bėgimo batus verta turėti, kad treniruotės ne tik teiktų naudą, bet ir pasitenkinimą?
Skaityti daugiau
Kokius trekingo batus pasirinkti? Trys populiariausi prekių ženklai svetainėje eavalyne.lt
Trekingo batai, kartais dar vadinami žygio batais, yra viena iš patvariausių avalynės rūšių. Nenuostabu, juk šie batai turi tobulai atlikti savo funkcijas bet kokiomis sąlygomis – stačiose kalnų takuose ir net didžiausiuose nelygumuose, tarp krūmynų su vešlia augmenija, o prireikus, ir lygioje vietovėje.
Skaityti daugiau
Kokius trekingo batus pasirinkti? Vadovas pradedantiesiems
Trekingas – tai žygis sudėtingu reljefu, todėl avalynė neturi būti pasirenkama atsitiktinai, ji turi užtikrinti stabilumą ir patogumą. Šiame straipsnyje rasite patarimų, kokius trekingo batus pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis ilgais žygiais kalnuose – net sudėtingiausiomis sąlygomis.
Skaityti daugiau
Kokias žygio kojines mautis prie trekingo batų?
Ruošiatės žygiui į kalnus? Jei jau turite tinkamą outdoor avalynę, verta įsigyti ir funkcines trekingo kojines. Tokiu būdu užtikrinsite maksimalų komfortą savo pėdoms ir sumažinsite skausmingų nutrynimų riziką. Galų gale, tai vienas iš paskutinių dalykų, kurių Jums reikia ilgame žygyje nelygioje vietovėje.
Skaityti daugiau